קורס  Bright Up

קורס
Bright Up

ניהול הכספים וההיבטים הפיננסיים הם אולי הגורמים המתסכלים ביותר שעליך להתמודד איתם במסגרת העסק. התחושה הזו שאת עובדת ומכניסה ממש יפה, אבל איכשהו לא נשאר לך מזה יותר מדיי.. לא ברור לך לאן הכסף נעלם ולמה את לא יכולה לחיות ברמת החיים שמגיעה לך. אני באמת מבינה אותך, אבל זו לא גזירה משמיים.

זה פשוט הסימן שלך לקחת אחריות ולהבין שבשביל להיות בעלת עסק יציב ומרוויח, זה לא מספיק להיות אשת מקצוע מעולה בתחומה- את צריכה לדעת לנהל גם את הכסף שלך בצורה נכונה. 

בתוכנית הליווי הקבוצתית BRIGHT UP את הולכת להתיידד עם כל הנושאים שאולי הרתיעו אותך עד היום וגרמו לך לפחד מהכסף שלך. המטרה העיקרית שלנו היא שתקחי לידייך את השליטה על המספרים, תדעי איך לקבל החלטות שיובילו את העסק שלך לצמיחה ופריחה כלכלית ותעבדי בצורה מקצועית מול תוכנית עבודה שתוביל אותך כל הדרך אל עבר היעדים והמטרות שלך במקסימום ודאות ובטחון.

ולא, את לא צריכה להיות רו"ח כדי להיות אחראית על הכסף שלך.

אז איך הקורס עובד?

התוכנית מורכבת מארבעה מפגשים זום קבוצתיים באורך של כשעתיים וחצי שנקיים אחת לשבוע + זמן שבועי למענה על שאלות בפורמט קבוצתי בווצאפ.

אנחנו הולכות לעבור תהליך אינטנסיבי ומקיף בדרך לרמת החיים שמגיעה לך. בכל שיעור נתקדם ונגע בעוד רבדים שיעניקו לך שליטה ובטחון בעסק שלך. כל פעם קצת, כדי שכל נושא או משימה יקבלו את משך הזמן הראוי להטמעה איכותית שתוביל אותך לצמיחה ורווחה כלכליים.

זה הסילבוס שלנו:

01

המפגש הראשון - התשתיות הנחוצות לעסק מסודר

במפגש הראשון אנחנו הולכות לעשות היכרות מעמיקה ונעימה עם כל הגורמים הפנימיים, חיצוניים ובירוקרטיים שיעזרו לך ליצור תחושת ודאות, שליטה וסדר.

 • מה זה אומר עסק מסודר ואיך זה משפיע על הכסף שנשאר לך בחשבון הבנק.
 • בירוקרטיה- כלפי פנים וכלפי חוץ, ולא היא ממש לא מפחידה!
 • מסים- למי משלמים ואיך נוכל לחסוך את העלויות האלו בצורה חוקית
 • איזה חסכונות צריכים להיות לך ולאיזה מטרות?
 • התנהלות של עסק שמכבד את עצמו ורוצה לפרוח בענק
עם מה את הולכת לצאת בסוף המפגש הראשון?

קודם כל כנראה שהלם והפתעה מכמות הדברים שלא ידעת בכלל שהם תחת אחריותך ודורשים התייחסות וטיפול.
לאחר השוק תרגישי שאת מצליחה לקחת אחריות ושליטה על הכסף שלך. תעבדי בצורה מאורגנת שתייצר לך בהירות בחיים ותוכלי להפסיק לדאוג מההתנהלות השוטפת. תמצאי כספים שלא ידעת עליהם רק על ידי ארגון ובעיקר תרגישי שאת זו ששולטת בכסף שלך ולא להפך.

02

מפגש שני - נוסחת התחמור- צד ההוצאות בעסק

תמחור מדויק ונכון, שמוביל את העסק לצמיחה ורווחה כלכלית, הוא כזה שמבוסס על עלויות ומותאם באופן אישי לבעל העסק ומטרותיו. אם עד היום תמחרת את עצמך כמו המתחרים, הכפלת עלות מוצר פי 3 כי זה מה שאמרו לך לעשות או קבעת מחיר לשירות חדש סתם בלי אסטרטגיה – זו אחת הסיבות שבגללן הכסף בורח לך מבין הידיים, טוב נו, הבנק. אז על מה נדבר בפגישה הזאת?

 • הבנה ואפיון של סוגי העלויות השונים בעסק
 • ההבדל בין הוצאות לצורך תמחור לעומת הוצאות מוכרות
 • איך תתמחרי שעת עבודה?
 • מה הרווח שאת הולכת לקבל מכל הדבר הזה
 • בנייה, התנהלות וקבלת החלטות מול תקציב
 • תמחור מלא של כל השירותים שלך
 • הצבת גבולות ותמחור תוספות ודרישות נוספות
 • התמודדות עם בלת"מים שנוגסים לך ברווח
עם מה את הולכת לצאת בסוף המפגש השני?

הבנה עמוקה שנדרשת עליית מחירים שתכבד את רמת החיים שמגיע לך לחיות בה.
כלים פרקטיים לקביעת מחירים בצורה שתתגמל אותך על הערך וההשקעה שלך. חיבור לשליחות שלך ולכך שאת ראויה לקבל כסף על ההפצה שלה ובעיקר חיבור לכסף וליכולת לייצר הכנסה יותר גבוהה בלי לעבוד יותר קשה.

03

מפגש שלישי - צד ההכנסות בעסק

על מנת לבנות תחזית פיננסית עתידית, שתבטיח לך את הרווחה הכלכלית שאת שואפת לחיות בה, עלינו לוודא שכל השירותים שמרכיבים את הסל שלך הם רווחיים ומשרתים את מטרת העל שלך. אחד הגורמים המרכזיים שמובילים לכך שאת לא מבינה לאן הכסף שלך נעלם, הוא חוסר תשומת הלב להבדל שבין רווח לרווחיות. לא כל הכנסה ולא כל רווח הם רווחיים.

סל מוצרים מדויק, שיקל על המכירות שלך, וכזה שבהמשך גם יתומחר נכון, יחד עם תוכנית עבודה שנתית- הם הבסיס ליצירת בטחון פיננסי עתידי.

עם מה את הולכת לצאת בסוף המפגש השלישי?

תשתית ראשונית חשובה ונחוצה של סל המוצרים האידאלי שלך.
חיבור לערך העצמי שלך ולמומחיות שאת מביאה עם השירות שלך.
תקבלי החלטות נבונות בזכות עצמך, רק כי תראי את התמונה הגדולה של העסק.

04

מפגש רביעי - מערכת יעדים פיננסית וטווח ארוך

במפגש האחרון אנחנו הולכות לחבר יחד את כל חלקי הפאזל שעבדנו עליהם לתוכנית עבודה שנתית מדויקת ומגובשת.

התוכנית הזו היא הווייז שלך לשנה הקרובה ותמצאי בה את ההשקות הצפויות שיכווינו את העבודה שלך, את יעדי המכירות החודשיים והתחזית הפיננסית העתידית, המשכורת שאת צפויה לקבל מהעסק, החסכונות, ההשקעות וכמובן כל הכלים להתנהלות בריאה שתעזור לך לשמור על הסדר והרווחה לטווח ארוך.

עם מה את הולכת לצאת בסוף המפגש הרביעי?

כלים לבניית מערכת יעדים ותוכנית עבודה מקיפה במיוחד. כזו שתתן לך ודאות לגבי הכספים בעסק שלך. תדעי בדיוק כמה כסף נכנס, כמה כסף אמור לצאת ומה נשאר לך מזה. תוכלי להעביר לעצמך משכורת ולחיות ברמת החיים שמגיעה לך. אקסלים הולכים להיות החברים הכי טובים שלך ואת בגדול הולכת להתמכר לפגישת פיננסים השבועית שבה תתיידדי עם הכסף שלך.

אבל רגע, זה ממש לא הכל! כי החלטתי לפנק בכמה בונוסים שווים במיוחד

זה מה שהבוגרות שלי חושבות על התוכנית המדהימה הזו

שאלות נפוצות

הקורס כולל ארבעה מפגשי זום קבוצתיים, כשעתיים וחצי כל אחד (ממליצה לשריין יותר כי אני תמיד מגזימה בתוכן), וליווי צמוד בקבוצת ווצאפ של המחזור הנוכחי.

השיעורים יתקיימו בימי רביעי בשעה 10:30 בבוקר:

שיעור ראשון ב-30/3
שיעור שני ב- 6/4
שיעור שלישי ב-13/4
שיעור רביעי ב-27/4
הרצאת בונוס לניהול זמן ב- 4/5

 

המשמעות היא שאנחנו הולכות להתמודד יחד עם כל ההיבטים הפיננסיים, ולהסיר את כל החסמים הרגשיים שאת חווה עם כסף לתקופה של כמעט חודשיים שלמים.

בעיניים שלי, מטרת הקורס היא ללמד אותך לשלוט בכסף שלך לגמרי בעצמך. רק כשתהיי במקום הזה ותרגישי את הביטחון והשליטה- יקרה השינוי שאת כל כך מייחלת לו. ולכן, זה תהליך שמשלב עבודה עקבית על המיינדסט שלך, על תודעת השפע שלך וכמובן, על המספרים וההתנהלות הפרקטית.

האמת היא שאין המון הבדל והתכנים המועברים בשניהם זהים לחלוטין.
השוני העיקרי הוא בפורמט ובעלות 🙂
בברייט אפ, התהליך עובר בקבוצה אינטימית של עד 15 משתתפות
ותוכלי לשאול שאלות במהלך השיעורים או בזמן הקבוצתי בווצאפ.
בתהליך האישי לעומת זאת הליווי והזמינות הם יותר גבוהים כמובן, לא בטוח שיש לך בכך צורך והמחיר הוא פי 2.5.

הפורמט הקבוצתי אידאלי במיוחד למי שנמצאת במקום שהיא מבינה שחוסר טיפול בהיבטים הפיננסיים מושכים אותה אחורה ואין לה את היכולת התקציבית להגיע לייעוץ אישי.

נתחיל מזה שגם לי יש רו"ח ואני לא הולכת להיפרד ממנו לעולם. גם את לא. רואה החשבון שלנו הוא איש המקצוע שאחראי לטיפול, תיווך והגשת החומרים הנחוצים של בעל העסק לרשויות המס כנדרש בחוק.

לעומת זאת, עבודת הכלכלן היא פנימית בלבד ומטרתה להבטיח ודאות פיננסית עתידית. ניתוח נתוני העבר והסקת מסקנות נבונות, אפיון יכולות בעל העסק, קביעת מטרות מותאמת אישית, בנייה של תכנית עבודה, תכנון ההוצאות, עבודה מול תקציב ועוד כלי תכנון פיננסים יבטיחו לך שהשנה את לא הולכת להיות מופתעת מהתוצאות. את כל אלו ועוד, תוכלי ללמוד בקורס.

בגדול, התשובה היא כן.

בקטן, השאיפה שלי היא שהעסק יפסיק להיות קטן. 

אלא אם מדובר בתחביב צדי נחמד שאין כוונה להפוך אותו לעסק שאפשר להסתמך עליו או לחיות ממנו ברווחה כלכלית.

בעקרון לא. התחום הפיננסי גדול בהרבה ממה שנדמה לפעמים ולכן הקורס ממוקד לרבדים הפיננסיים-תכנוניים שבעסק. אני כן משתדלת בצורה ספונטנית  לתבל את המפגשים בטיפים שיווקיים מניסיוני האישי, אבל זה ממש על הדרך ולא מקיף כמו שזה אמור להיות.

עם זאת, על מנת לתת מענה וכלים לתכנון וחיזוק הפן השיווקי, ייצרתי את הביזנס פלאנר שלי.

הביזנס פלאנר הוא למעשה מדריך כתוב לבניית תוכנית עבודה שנתית בהיבט השיווקי, ובו תוכלי למצוא את השיטה המנצחת שלי לתכנון שנה עסקית גם מבחינה רעיונית ובעיקר מבחינה שיווקית.

אין לך מה לדאוג! זו בדיוק הסיבה שבשבילה הגעת אליי  🙂

אחרי שעזרתי ללא מעט נשים להתיידד גם עם הבירוקרטיות והנוסחאות המסובכות ביותר, אין לי ספק שגם העסק שלך הולך להיות סיפור ההצלחה הבא.
יתרה מכך, הקורס כולו מלווה בחומרי עזר, אקסלים, צ'קליסטים וכלים בנויים מראש כדי שהעניין הטכני לא יהיה זה שיעכב אותך אפילו לא לשניה!

התנהלות פיננסית נכונה נחוצה ממש מהשלבים ההתחלתיים והראשוניים ביותר של העסק. הכלים שתקבלי בקורס יעזרו לך להבין איך להתנהל בצורה נכונה, איך לחסוך כספים ותשלומי מס מיותרים ואיך לתמחר את השירותים באופן המדויק שיביא לך רווחיות.

עם זאת, מומלץ להגיע רק לאחר שגיבשת את הכיוון הראשוני לשירותים שאת מעוניינת לספק. 

בהחלט כן!

כחלק מההשתתפות בתוכנית את תקבלי גישה לאתר קורס סגור שבו נרכז בצורה מסודרת את כל ההקלטות, חומרי הקורס, הקבצים, דפי העבודה והצ'קליסטים השונים. 

גם אם אינך פנויה בזמן השיעור הלייב, תוכלי להשלים את ההקלטה בזמנך החופשי ולשאול כל שאלה שתצוץ לאורך הדרך בזמן השאלות השבועי בקבוצת הווצאפ שלנו.

יתרה מכך, הגישה לאתר הקורס ולכל התכנים תשאר לך זמינה למשך 3 חודשים נוספים. כדי שתוכלי לחזור אליהם בכל עת ולקבל חיזוק ורענון בכל שלב שתרצי.

אני מבטיחה לך שלא יהיה סיכוי שתסיימי את הקורס ותשארי עם שאלות נוספות 🙂

יובלינה את חייבת לעדכן אותי כשנפתח מחזור חדש

בקרוב נדבר