משלוח חינם עד הבית ברכישה מעל ₪350

יעוץ פיננסי לעסקים  Financial

יעוץ פיננסי לעסקים
Financial

ניהול הכספים וההיבטים הפיננסיים הם אולי הגורמים המתסכלים ביותר שעליך להתמודד איתם במסגרת העסק. התחושה הזו שאת עובדת ומכניסה ממש יפה, אבל איכשהו לא נשאר לך מזה יותר מדיי.. לא ברור לך לאן הכסף נעלם ולמה את לא יכולה לחיות ברמת החיים שמגיעה לך. אני באמת מבינה אותך, אבל זו לא גזירה משמיים.

זה פשוט הסימן שלך לקחת אחריות ולהבין שבשביל להיות בעלת עסק יציב ומרוויח, זה לא מספיק להיות אשת מקצוע מעולה בתחומה- את צריכה לדעת לנהל גם את הכסף שלך בצורה נכונה. אחרי הכל, ניהול פיננסי איכותי ומדויק זה מה שיניב לך את הרווחיות שמגיע לעסק שלך לקבל!

בתוכנית הליווי האישית BRIGHT UP את הולכת להתיידד עם כל הנושאים שאולי הרתיעו אותך עד היום וגרמו לך לפחד מהכסף שלך. המטרה העיקרית שלנו היא שתקחי לידייך את השליטה על המספרים, תדעי איך לקבל החלטות שיובילו את העסק שלך לצמיחה ופריחה כלכלית ותעבדי בצורה מקצועית מול תוכנית עבודה שתוביל אותך כל הדרך אל עבר היעדים והמטרות שלך במקסימום ודאות ובטחון.

ולא, את לא צריכה להיות רו"ח כדי להיות אחראית על הכסף שלך.

אז איך הייעוץ הפיננסי עובד?

התוכנית מורכבת מארבעה מפגשים באורך של שעתיים שנקיים אחת לשבועיים + חודש ליווי צמוד ומלא ממועד הפגישה האחרונה.

אנחנו הולכות לעבור תהליך מקיף בן שלושה חודשי ליווי ויישום, כדי שכל נושא או משימה יקבלו את משך הזמן הראוי להטמעה איכותית שתוביל אותך לצמיחה ורווחה כלכליים.

בכל מפגש אנו נתמקד בפן פיננסי אחר בעסק שלך:

01

המפגש הראשון - כל היסודות הנחוצים לעסק מסודר ובהיר

במפגש הראשון אנחנו הולכות לעשות היכרות מעמיקה ונעימה עם כל הגורמים הפנימיים, חיצוניים ובירוקרטיים שיעזרו לך ליצור תחושת ודאות, שליטה וסדר.

 • מה זה אומר עסק מסודר ואיך זה משפיע על הכסף שלך
 • בירוקרטיה- כלפי פנים וכלפי חוץ
 • רשויות וגופי המס- כמה משלמים, למי, מתי ולמה?
 • איזה חסכונות צריכים להיות לך ולאיזה מטרות?
 • התנהלות של עסק שמכבד את עצמו ורוצה לפרוח
עם מה את הולכת לצאת בסוף המפגש הראשון?

קודם כל כנראה שהלם והפתעה מכמות הדברים שלא ידעת בכלל שהם תחת אחריותך ודורשים התייחסות וטיפול.
סיכום כתוב ומסודר במייל עם עיקרי הדברים שלמדנו, צ'קליסט משימות ושיעורי בית ליישום עד הפגישה הבאה וכמובן- טונות של מוטיבציה לצאת לדרך ולהתחיל לפעול.

02

מפגש שני - סל מוצרים מנצח

על מנת לבנות תחזית פיננסית עתידית, שתבטיח לך את הרווחה הכלכלית שאת שואפת לחיות בה, עלינו לוודא שכל השירותים שמרכיבים את הסל שלך הם רווחיים ומשרתים את מטרת העל שלך. אחד הגורמים המרכזיים שמובילים לכך שאת לא מבינה לאן הכסף שלך נעלם, הוא חוסר תשומת הלב להבדל שבין רווח לרווחיות. לא כל הכנסה ולא כל רווח הם רווחיים.

סל מוצרים מדויק, שיקל על המכירות שלך, וכזה שבהמשך גם יתומחר נכון, יחד עם תוכנית עבודה שנתית- הם הבסיס ליצירת בטחון פיננסי עתידי.

עם מה את הולכת לצאת בסוף המפגש השני?

סיכום פגישה, משימות ושיעורי בית - כמובן.
תשתית ראשונית חשובה ונחוצה של סל המוצרים האידאלי שלך.
קובץ אקסל לניתוח פעילות העבר- המסקנות ממנו ישרתו אותנו לבניית מערכת היעדים השנתית שלך.

03

מפגש שלישי - קביעת מחירים

תמחור מדויק ונכון, שמוביל את העסק לצמיחה ורווחה כלכלית, הוא כזה שמבוסס על עלויות ומותאם באופן אישי לבעל העסק ומטרותיו. אם עד היום תמחרת את עצמך כמו המתחרים, הכפלת עלות מוצר פי 3 כי זה מה שאמרו לך לעשות או קבעת מחיר לשירות חדש סתם בלי אסטרטגיה – זו אחת הסיבות שבגללן הכסף בורח לך מבין הידיים, טוב נו, הבנק. אז על מה נדבר בפגישה הזאת?

 • הבנה ואפיון של סוגי העלויות השונים בעסק
 • ההבדל בין הוצאות לצורך תמחור לעומת הוצאות מוכרות
 • איך תתמחרי שעת עבודה?
 • מה הרווח שאת הולכת לקבל מכל הדבר הזה
 • בנייה, התנהלות וקבלת החלטות מול תקציב
 • תמחור מלא של כל השירותים שלך
 • הצבת גבולות ותמחור תוספות ודרישות נוספות
 • התמודדות עם בלת”מים שנוגסים לך ברווח
עם מה את הולכת לצאת בסוף המפגש השלישי?

סיכום פגישה, צ'קליסט משימות ושיעורי בית- כן, שוב 🙂
ערימות של מידע, תובנות והבנה שכנראה תמחרת את עצמך נמוך מדיי עד היום. אבל שטויות, זה בר שינוי.
אקסל מתוחכם אך פשוט שאבנה במיוחד בשבילך, לפי המחירים, סל המוצרים והיעדים שילוו אותך בשנה הקרובה.

04

מפגש רביעי - צופים את העתיד

במפגש האחרון אנחנו הולכות לחבר יחד את כל חלקי הפאזל שעבדנו עליהם לתוכנית עבודה שנתית מדויקת ומגובשת.

התוכנית הזו היא הווייז שלך לשנה הקרובה ותמצאי בה את ההשקות הצפויות שיכווינו את העבודה שלך, את יעדי המכירות החודשיים והתחזית הפיננסית העתידית, המשכורת שאת צפויה לקבל מהעסק, החסכונות, ההשקעות וכמובן כל הכלים להתנהלות בריאה שתעזור לך לשמור על הסדר והרווחה לטווח ארוך.

עם מה את הולכת לצאת בסוף המפגש הרביעי?

סיכום מקיף וכולל במיוחד. כזה שייתן לך ודאות לגבי הכספים שתכניסי, תוציאי ותרוויחי בכל חודש. צ'קליסטים להתנהלות עתידית עצמאית ובעיקר הרבה בטחון ושליטה בכל מה שאולי הרתיע אותך עד היום.

אבל רגע, זה ממש לא הכל! בסוף הייעוץ את הולכת לדעת כל מה שצריך על…

למידע נוסף אודות הייעוץ הפיננסי השאירי פרטים ואדאג ליצור איתך קשר

תודה על הרשמתך

חשוב לי להיות כנה והוגנת איתך, כרגע היומן שלי מלא, זה ממש משמח אותי. אבל, אני רוצה לתאם איתך ציפיות ולהגיד שאחזור אלייך לקראת התאריך בו מתפנה לי זמן להיפגש איתך.

 

שאלות נפוצות

תהליך הליווי כולל ארבעה מפגשים, שעתיים כל אחד, במרחק של שבועיים בין אחד לשני עם ליווי צמוד שלי לאורך כל הדרך.

בתום כל פגישה תקבלי ממני סיכום מסודר של עיקרי הדברים, משימות ושיעורי בית ליישום, קבצים למילוי וצ’קליסטים שונים.

לאחר הפגישה האחרונה אני נשארת לצדך למשך חודש נוסף שבו תוכלי להציף שאלות, להתייעץ ולקבל ממני פידבקים וחיזוקים כל זמן שתצטרכי.

המשמעות היא שאנחנו הולכות להתמודד יחד עם כל ההיבטים הפיננסיים, ולהסיר את כל החסמים הרגשיים שאת חווה עם כסף לתקופה של 3 חודשים.

בעיניים שלי, מטרת הליווי היא ללמד אותך לשלוט בכסף שלך לגמרי בעצמך. רק כשתהיי במקום הזה ותרגישי את הביטחון והשליטה- יקרה השינוי שאת כל כך מייחלת לו. ולכן, אין אצלי פגישות תמחור של זבנג וגמרנו. זה תהליך שמשלב עבודה איטית ועקבית על המיינדסט שלך, על תודעת השפע שלך וכמובן, על המספרים וההתנהלות הפרקטית.

אפשר להגיד שייעוץ עסקי הוא רופא משפחה וייעוץ פיננסי הוא רופא מומחה לבעיה ספציפית. ברב הפעמים, יועצים עסקיים יהיו בעלי הכשרת ייעוץ כללית ורחבה במגוון נושאים בעוד שיועץ פיננסי יהיה אדם בעל השכלה פיננסית נרחבת ויכולת ראייה כלכלית לפתרון בעיות ממוקדות.

חשוב לקחת בחשבון שהנוסחה לעסק רווחי ומצליח תדרוש השקעה ולמידה של הנושאים הפיננסיים, הנושאים השיווקיים ומיינדסט מנצח ומלא בטחון. 

המלצה שלי- תעזרי ביועצים ממוקדים ומקצועיים בתחומם.

נתחיל מזה שגם לי יש רו”ח ואני לא הולכת להיפרד ממנו לעולם. גם את לא. רואה החשבון שלנו הוא איש המקצוע שאחראי לטיפול, תיווך והגשת החומרים הנחוצים של בעל העסק לרשויות המס כנדרש בחוק.

לעומת זאת, עבודת הכלכלן היא פנימית בלבד ומטרתה להבטיח ודאות פיננסית עתידית. ניתוח נתוני העבר והסקת מסקנות נבונות, אפיון יכולות בעל העסק, קביעת מטרות מותאמת אישית, בנייה של תכנית עבודה, תכנון ההוצאות, עבודה מול תקציב ועוד כלי תכנון פיננסים יבטיחו לך שהשנה את לא הולכת להיות מופתעת מהתוצאות. את כל אלו ועוד, תוכלי ללמוד בייעוץ פיננסי.

בגדול, התשובה היא כן.

בקטן, השאיפה שלי היא שהעסק יפסיק להיות קטן. 

אלא אם מדובר בתחביב צדי נחמד שאין כוונה להפוך אותו לעסק שאפשר להסתמך עליו או לחיות ממנו ברווחה כלכלית.

בעקרון לא. התחום הפיננסי גדול בהרבה ממה שנדמה לפעמים ולכן הייעוץ  ממוקד לרבדים הפיננסיים-תכנוניים שבעסק. אני כן משתדלת בצורה ספונטנית  לתבל את הפגישות בטיפים שיווקיים מניסיוני האישי, אבל זה ממש על הדרך ולא מקיף כמו שזה אמור להיות.

עם זאת, על מנת לתת מענה וכלים לתכנון וחיזוק הפן השיווקי, ייצרתי את הביזנס פלאנר שלי.

הביזנס פלאנר הוא למעשה מדריך כתוב לבניית תוכנית עבודה שנתית בהיבט השיווקי, ובו תוכלי למצוא את השיטה המנצחת שלי לתכנון שנה עסקית גם מבחינה רעיונית ובעיקר מבחינה שיווקית.

אין לך מה לדאוג! זו בדיוק הסיבה שבשבילה הגעת אליי  🙂

אחרי שעזרתי ללא מעט נשים להתיידד גם עם הבירוקרטיות והנוסחאות המסובכות ביותר, אין לי ספק שגם העסק שלך הולך להיות סיפור ההצלחה הבא.
יתרה מכך, בסוף התהליך השלם את תקבלי ממני סיכום פגישה כתוב שבו אדאג לתמלל את כל המספרים והנוסחאות למילים שתוכלי להבין בקלות.

התנהלות פיננסית נכונה נחוצה ממש מהשלבים ההתחלתיים והראשוניים ביותר של העסק. הכלים שתקבלי בליווי יעזרו לך להבין איך להתנהל בצורה נכונה, איך לחסוך כספים ותשלומי מס מיותרים ואיך לתמחר את השירותים באופן המדויק שיביא לך רווחיות.

עם זאת, מומלץ להגיע רק לאחר שגיבשת את הכיוון הראשוני לשירותים שאת מעוניינת לספק. 

לא. הליווי ממוקד לצמיחה פיננסית במסגרת העסק בלבד.

הלקוחות המדהימות שלי

הצטרפי לניוזלטר וקבלי 10% הנחה לרכישה הראשונה שלך באתר

הקופון מחכה לך בתיבת המייל